GOK wyremontuje kolejną kapliczkę.

Kategoria: Aktualności

Wbrew  powszechnie panującej opinii Gminny Ośrodek Kultury w swojej działalności, nie skupia się tylko na organizowaniu imprez kulturalnych,szkolnych, festynów na terenie sołectw,  dożynek, czy też Przeglądu Kolęd i Pastorałek Polskich.

Mało kto wie iż  GOK w ramach swojej działalności prowadzi również przewóz osób niepełnosprawnych; dzięki czemu dysponuje trzema samochodami – które posiadają łącznie 32 miejsca, dysponuje przyczepką samochodową i wieloma innymi urządzeniami dzięki prowadzi wszechstronną działalność, w której zakresie znajdziemy również wykonywanie zaproszeń, dyplomów czy też plakatów.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury mają również na swoim koncie odremontowanie dwóch przydrożnych kapliczek,  które dzięki kunsztowi Marty Maziarz i Krystyny Wenc – Szatko odzyskały swój dawny blask.  Obecnie do gruntownego remontu przygotowywana jest kolejna kapliczka – wybudowana w 1909 roku kapliczka stojąca przy ulicy Długiej w Lisiej Górze, a która z pewnością odzyska również swój dawny blask o czym po zakończeniu prac poinformujemy.

 

*********************

Zdjęcia kapliczki przed remontem 

*********************

/info: Tomasz  Łakoma/

Komentarze:

Napisz komentarz:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.