OSP – eliminacje gminne konkursów rysunkowych.

Kategoria: Bez kategorii

W Gminnym Ośrodku Kultury Odbyło się podsumowanie eliminacji gminnych konkursów rysunkowych:, „Kiedy Dzwonie po straż pożarną” oraz „Nie wypalaj suchych traw”

Jury pod przewodnictwem Józefa Schab po obejrzeniu blisko 150 prac postanowiło wyróżnić następujących autorów, w poszczególnych konkursach:

Kiedy dzwonię po straż pożarną:

Klasa I

I miejsce: Anna Stasiczak – Szkoła Podstawowa w Pawęzowie

II miejsce: Martyna Pinas – Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach

III Miejsce: Maja Kozioł – Szkoła Podstawowa w Brzozówce.

Klasa II

I miejsce: Jakub Pająk  – Szkoła Podstawowa w Pawęzowie

II miejsce: Helena Skubisz  – Szkoła Podstawowa w Śmignie

III Miejsce: Paweł Opiła – Szkoła Podstawowa w Lisiej Górze.

Klasa III

I miejsce: Paulina Skrzek – Szkoła Podstawowa w Śmignie

II miejsce: Zofia Szerszeń – Szkoła Podstawowa w Pawęzowie

III Miejsce: Natalia Starzec  – Szkoła Podstawowa w Brniu.

 

Nie wypalaj suchych traw

Klasa IV

I miejsce: Gabriela Bazuła  – Szkoła Podstawowa w Lisiej Górze

II miejsce: Jarosław Radoń  – Szkoła Podstawowa w Śmignie

III Miejsce: Natalia Bujak  – Szkoła Podstawowa w Łukowej.

Klasa V

I miejsce: Seweryn Wąchała  – Szkoła Podstawowa w Brzozówce

II miejsce: Jakub Marcinek  – Szkoła Podstawowa w Łukowej

III Miejsce: Michał Kukla  – Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach.

Klasa VI

I miejsce: Justyna Turczyn – Szkoła Podstawowa w Nowej Jastrząbce

II miejsce: Anita Żmuda – Szkoła Podstawowa w Brzozówce

III Miejsce: Karolina Pieprz – Szkoła Podstawowa w Brniu.

Nagrody dla zwycięzców wręczał Wójt Gminy Arkadiusz Mikuła wraz Józefem Schabem – Prezesem Zarządu Gminnego OSP RP Józefem Schab.

Spośród zajętych miejsc I, II oraz III w poszczególnych grupach oraz tematach konkursowych szczebla gminnego zostały wybrane dwie prace zakwalifikowane do konkursu rysunkowego na szczeblu powiatowym.

©  Tomasz Łakoma

Komentarze:

Napisz komentarz:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.