Puchar Wójta powędrował do Śmigna.

Kategoria: Aktualności

XXV Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Lisia Góra, za nami. Główne trofeum z rąk Wójta Gminy Arkadiusza Mikuły powędrowało do Śmigna.

Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy  Lisia Góra w tegorocznej edycji został zorganizowany według nowej, w której wcześniej został zorganizowane dwa mini turnieje w Śmignie i w Nowej Jastrząbce. Po tych turniejach do meczy o miejsca I-IV zostały zostały zakwalifikowane drużyny:

  • KS ” US – ŚMIGNO”
  • WKS “ZORZA” ZACZARNIE
  • KS “NOWA JASTRZĄBKA – ŻUKOWICE”
  • KS “ŁUKOVIA” – ŁUKOWA

Po rozegraniu meczy pomiędzy drużyną ze Śmigna i Zaczarnia najlepsza okazała się drużyna ze Śmigna która w finale pokonała po emocjonującym meczu 11 “Zorza” Zaczarnie w stosunku 1:0 .  Na 3 miejscu stanęła drużyna z Nowej Jastrząbki która w “małym finale” pokonała 4:0  drużynę z Łukowej, 5 miejsce – Lisia Góra , a 6 lokatę zajęła 11 z Pawęzowa.

Zwycięska drużyna odebrała od włodarza naszej gminy okazały puchar który, który odebrał odebrał z rąk wójta Pan Edward Marciniec – człowiek instytucja, dzięki któremu  klub ze Śmigna przeżywa okres rozkwitu, a także wspomógł wraz z synem organizacyjnie turniej piłkarski.

Na wszystkich, niezależnie od wieku którzy w tym dniu, pojawili się na stadionie w Lisiej Górze, czekało wiele atrakcji przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury,  a sama impreza zakończyła się festynem.

************************

ZAPRASZAMY DO GALERII FOTOGRAFII

************************

RELACJA FILMOWA Z WYDARZENIA

Komentarze:

Napisz komentarz:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.