Rowerem przez gminę

Kategoria: Aktualności, info. Tomasz Łakoma

Już po raz drugi w naszej gminie odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy, w którym udział wzięło ponad 170 rowerzystów. Trasa rajdu rozpoczynała się przed Urzędem Gminy a meta w Ośrodku Jazdy Konnej „Furioso” w Starych Żukowicach. Każdy uczestnik otrzymał tzw. „pakiet startowy” z przekąskami i napojami od firmy LIDL. Aby odpocząć uczestnicy zatrzymali się w Szkole Podstawowej w Starych Żukowicach, gdzie odbywał się festyn rodzinny. Na mecie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal i posiłek.
Na koniec rozlosowano nagrody ufundowane przez Wójta Arkadiusza Mikułę. Szczęśliwcy wygrali m.in. rower, namiot czy zestaw do nurkowania.  Dziękujemy również Państwu Jadwidze i Rafałowi Kurnik za ufundowanie innych nagród dla uczestników.
II Rodzinny Rajd Rowerowy pokazuje, że pomysł organizacji tego typu wydarzeń jest niezwykle trafny, czego dowodzi ciągle zwiększająca się frekwencja uczestników. Mamy nadzieje, że Rodzinny Rajd Rowerowy wpiszę się na stałe w kalendarz imprez w Gminie Lisia Góra.

Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Lisiej Górze oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Żukowicach za zabezpieczenie trasy rajdu.

*************************************

Relacja Telewizji ZVAMI

*************************************

Pełna Galeria Zdjęć

*************************************

Komentarze:

Napisz komentarz:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.